HTML

info@issbih.ba

HTML

bihjezik.png engljezik.png
Novosti

Oglas za posao: Vodeći auditor / Lead Auditor (m/ž)

26.05.2023 14:29
Slika

Institut za standarde i sigurnost raspisuje oglas za radno mjesto:

Vodeći auditor / Lead Auditor (m/ž)

Opis posla:

U cilju daljeg razvoja i unapređenja poslovnih procesa te  razvoja našeg auditorskog tima tražimo Lead Auditora / Vodećeg auditora (m/ž) na poslovima certifikacije sistema upravljanja prema standardima  ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001.

Opis poslova:

- planiranje, organizacija i realizacija audita u okviru poslova certifikacije i sistema upravljanja
- uspostavljanje procesa i komunikacija s predstavnicima auditirane strane, članovima tima tokom pripreme, za vrijeme i nakon audita
- analiziranje podataka i rezultata audita
- utvrđivanje usklađenosti sistema upravljanja prema zahtjevima standarda tj. kriterijima za provođenje audita
- kreiranje planova, programa i izvještaja s audita koji trebaju biti tačni , precizni, nepristasni i korisni za auditiranu stranu
- provođenje  naknadnih radnji posle audita
- u slučaju da je vođa tima, vođenje i koordinacija auditorskog tima, dodjela uloga i odgovornosti članovima tima
- određivanje prioriteta i raspoređivanje vlastitih i aktivnosti članova tima u slučaju da je voditelj tima
- praćenje svih dostignuća iz područja te razvijanje vlastitih kompetencija u okviru ISS edukacijskih programa

Uslovi:

- visoka stručna sprema (tehnički fakultet/fakultet prirodnih znanosti)
- minimalno 5 godina radnog iskustva
- završeni IRCA,EXEMPLAR GLOBAL,PECB lead auditorski kursevi  za standarde ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001.
- prednost pri izboru imaju osobe koji imaju odobren status Lead Auditora za standarde ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 te minimalno realiziranih 15 audita različitih organizacija u posljednje dvije godine)
- dobre komunikacijske vještine (u govoru i pismu) i demonstriranje sposobnosti djelotvorne prezentacije informacija
- dobre auditorske vještine, sposobnost percepcije i prikupljanja relevantnih informacija i dokaza tokom audita, njihove analize te donošenja relevantnih i za klijenta korisnih zaključaka temeljem činjenica
- sposobnost racionalnog razmišljanja i upravljanja odnosima sa zainteresovanim stranama u auditu
- sposobnost organizovanja poslova, određivanja prioriteta, upravljanja vremenom; prilagodljivost timskom radu
- spremnost na putovanja/terenski rad
- potencijal i želja za preuzimanje većih odgovornosti
- odlično poznavanje engleskog jezika (u govoru i pismu)
- odlično poznavanje rada na računalu i MS Office paketa

Molimo da Vašu prijavu dostavite zajedno sa biografijom, dokazima o završenom školovanju, dokazima o završenim lead auditorskim IRCA ili Exemplar Global, PECB kursu sa dokazom o lead auditorskom statusu te popisom realiziranih audita.
Stručna sprema: Visoka stručna sprema
Potrebne godine iskustva: 5
Jezici: BOSANSKI razina govora - izvrsno, razina pisma - izvrsno), Engleski (razina govora - izvrsno, razina pisma - izvrsno)
Vozačka dozvola: B
Vještine: Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet, MS Office

Šta  nudimo:

- stalni radni odnos
- stabilna i stimulativna primanja
- službeni automobil
- timski rad
- praćenje i poticanje vašeg razvoja od prvog radnog dana kroz proces upravljanja učinkom, individualni razvoj te kontinuiranu edukaciju
- dobro okruženje

Vrsta zaposlenja: Stalni radni odnos

Vaše prijave slati na info@issbih.ba

0 0